Powrót Home 1 strona       Forum | Zarządzanie | Eksport | Linki | Autorzy       Napisz do nas Kontakt     Szukaj w Exporterze.pl Szukaj
Witam na blogu
Kreatywny pracownik
Blog Exportera

Pomyśl pozytywnie


Odpowiedzi   -   Wyslij odpowiedz   -   Powrót - wszystkie wiadomości

Wyslal/a Krzysztof Drupka dnia: Luty 23, 2013 o 11:18:24:

Pozytuwne myslenie

Zgodnie z opublikowanymi badaniami, w latach 2010 - 2013, wyraźnie pogorszył się wskaźnik zadowolenia przedsiębiorców. Paradoksalnie, by pokonać kryzys, przedsiębiorcy muszą myśleć twórczo i pozytywnie. Najlepiej jest wprowadzić do mózgu atrakcyjne wyzwanie.

Najważniejsza jest świadomość, że te wszystkie negatywne myśli i nastroje co chodzą po głowie, to nie jest rzeczywistość tylko pryzmat, przez który ją postrzegasz.

Jest przecież wiele krajów, które się bardzo szybko rozwijają i stwarzają możliwość rozwoju Twojej firmie.

Myśl pozytywnie

Przede wszystkim musisz wymienić własny pryzmat, przez który postrzegasz rzeczywistość. W tym celu proponuję następujące ćwiczenie. Przez kolejny miesiąc, codziennie wieczorem, opisz 1, 2 lub 3 pozytywne doświadczenia z minionego dnia, za które jesteś wdzięczny. Zrób to w czasie do 5 minut.
Opisywanie pozytywnych doświadczeń pozwoli Twojemu mózgowi świadomie przeżyć je na nowo. Tym sposobem uczysz mózg dostrzegać pozytywne zjawiska. To wywoła pozytywne działanie. Jest to ważne, ponieważ mądry przywódca musi mieć nawyk radosnego myślenia -:)

Przeczytaj

Krzysztof Drupka


    Tweetnij

Prześlij wypowiedź

Nazwisko: *
E-Mail:

Temat:

Wiadomosc: *Odpowiedzi   -   Wyślij odpowiedź   -   Powrót - wszystkie wiadomości

Home 1 strona               Powrót Powrót               Góra strony Góra strony               Adres - Telefon - Faks - E-mail Napisz do nas