Powrót Home 1 strona       Forum | Zarządzanie | Eksport | Linki | Autorzy       Napisz do nas Kontakt     Szukaj w Exporterze.pl Szukaj
Witam na blogu
Kreatywny pracownik
Blog Exportera

Kreatywność to współpraca


Odpowiedzi   -   Wyslij odpowiedz   -   Powrót - wszystkie wiadomości

Wyslal/a Krzysztof Drupka dnia: Grudzien 12, 2012 o 16:03:37:

Kreatywne środowisko pracy

Różne formy mają nasze pomysły. Jedne w ukryciu dojrzewają długo. Inne, od początku są pytaniem i celem. Wiele powstaje głowach klientów, którzy pomagają nam w twórczym myśleniu.

Przebłysk

Każdy nowy pomysł jest przebłyskiem w mózgu. Eureka! Powstała nowa konfiguracja neuronów. Tak rozwijamy inteligencję i świadomość. Pomimo, że to my jesteśmy dumni z odkrycia, pomysły mają kształt neuronowych połączeń.

Współpraca

Architektura wnętrza decyduje o kreatywności zespołu. Środowisko pracy powinno sprzyjać wymianie idei. Pracownik musi czuć się w nim swobodnie, co wspiera otwartość. Otwartość rodzi przyjaźń, zaufanie i jest wstępem do dobrej zabawy. Troszkę chaosu i mamy warunki do twórczego myślenia. Teraz już tylko pozostaje gromadzić owoce radosnej współpracy. Kreatywne biuro łączy w sobie kawiarnię z przedszkolem.

Zasady

Tak jak złożony nie oznacza skomplikowany, tak też chaos chaosowi nie jest równy. Twórczy chaos wymaga pracy reżysera, by nie rodził lęku. Musi być czas na produkcję pomysłów i czas na ich układanie. Czas na odgrywanie ról i refleksję nad przeżytym doświadczeniem. Zasady w twórczości rozbijają stare koleiny.

Przeczytaj w Umysl.pl i Exporter.pl

Krzysztof Drupka


Prześlij wypowiedź

Nazwisko: *
E-Mail:

Temat:

Wiadomosc: *Odpowiedzi   -   Wyślij odpowiedź   -   Powrót - wszystkie wiadomości

Home 1 strona               Powrót Powrót               Góra strony Góra strony               Adres - Telefon - Faks - E-mail Napisz do nas