Powrót Home 1 strona       Forum | Zarządzanie | Eksport | Linki | Autorzy       Napisz do nas Kontakt     Szukaj w Exporterze.pl Szukaj
Witam na blogu
Kreatywny pracownik
Blog Exportera

Strategia i talenty


Odpowiedzi   -   Wyslij odpowiedz   -   Powrót - wszystkie wiadomości

Wyslal/a Krzysztof Drupka dnia: Grudzien 16, 2012 o 21:36:02:

Strateg i Przywódca

Dwie role w firmie są kluczowe:

Marka decyduje

Wierzę, że powyższe dwie role współczesna firma powinna trzymać w garści. Myślę o firmach zatrudniających kilkadziesiąt osób i sprzedających, pod własną marką, produkty na globalnym rynku. Takich firm na świecie jest bardzo dużo. Nie ma znaczenia, że produkty firmy wytwarzane są razem z konkurencyjnymi, n.p. w Chinach. Odróżniają i wyróżniają je marki.

Pomysły

Podobny sposób myślenia powinni przyjąć, idący z duchem czasów, polscy eksporterzy. Pomysłowość pracowników decyduje o sukcesie firmy. Gdy za marką nie ma strategii i pomysłów, inwestycja w reklamę może nie przynieść spodziewanych rezultatów. O sile marki decyduje przewaga, której nikt nie widzi.

Ochrona

Twórczy zespół pracowników trzeba mądrze chronić. Mądrość to otwartość na zmiany w otoczeniu. Im więcej informacji spływa z rynku do firmy, tym łatwiej korygować aktualny kurs.

Przeczytaj również

Krzysztof Drupka


Prześlij wypowiedź

Nazwisko: *
E-Mail:

Temat:

Wiadomosc: *Odpowiedzi   -   Wyślij odpowiedź   -   Powrót - wszystkie wiadomości

Home 1 strona               Powrót Powrót               Góra strony Góra strony               Adres - Telefon - Faks - E-mail Napisz do nas